Farkımız

İnteras olarak en önemli farklarımızdan ilki, kurucu ortaklar olarak konferans çevirmenliği mesleğini icra ediyor olmamızdır. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha net anlıyor, sektörle bağlantımızı hep yakın tutuyor ve son gelişmeleri takip etmenin yanı sıra bu gelişmeleri hayata geçiren taraf oluyoruz. Ayrıca konferans çevirmenleri tarafından yönetilen bir çeviri şirketinin en yeni teknolojileri kullanmaktan, sektördeki en başarılı çevirmenleri istihdam etmeye kadar çeşitli alanlarda sahip olduğu avantajlardan sizlere verdiğimiz hizmetler çerçevesinde sonuna kadar faydalanıyoruz.

 

Bir diğer önemli farkımız kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimiz ve sevgili meslektaşlarımızdan hakkında sürekli övgü almaya devam ettiğimiz sekreterya hizmetimizdir. Sektörün tüm kritik detaylarına hakim, iletişim becerileri güçlü ve hızlı geri dönüşün sizler için öneminin farkında olan koordinatörlerimiz sizlere sunduğumuz tatmin edici hizmetin en önemli parçası.

 

Her sene ekibimizi daha da büyüterek hizmet verdiğimiz kurumsal ve bireysel müşterilerimizin farklı alanlarda da ihtiyaçlarına cevap vererek tamamlayıcı hizmetlerimizle portföyümüzü daha da genişlettik. Deşifraj, altyazı, seslendirme, teknik ekipman sunuculuk ve spikerlik, rehberlik, online İngilizce dil eğitimi hizmetlerimizle dil ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamayı hedefliyoruz.

 

İnteras’ı tercih etmiş tüm müşterilerimizin memnuniyetinin devamı için çalışacağımızı taahhüt eder; bizlerle ilk kez temasa geçen müşterilerimizle güzel ve uzun soluklu bir işbirliğinin başlangıcı olmasını dileriz .