Teknik Ekipman

Simultane çeviri ekipmanı

Salonun büyük, dinleyici sayısının fazla olduğu konferans, kongre, seminer, panel vb. toplantılar simultane çeviri için en iyi seçenektir ve simultane çeviri, bu iş için özel olarak geliştirilmiş ve uluslararası standartlara uygun kabinlerde, gerekli teknik ekipman ile gerçekleştirilir. İnteras olarak, simultane çeviri hizmetimizin yanında teknik ekipman ve simultane kabini ihtiyacınızı da karşılayarak simultane çeviri için gerekli tüm çeviri hizmetini tek bir paket halinde sunabiliyoruz. Çevirmenlerin güvendiği ve alışık olduğu bir teknik ekip ile çalışması çevirinin daha sağlıklı yapılmasını sağladığından, bu hizmetin paket olarak tek bir yerden temin edilmesi her zaman verimliliği arttırır.

Ayrıca toplantılarınız için salonda kullanacağınız diğer teknik ekipmanı da (perde, projeksiyon, plazma vb.) ihtiyacınıza göre paket içerisine dahil edebiliyoruz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken bize katılımcı sayınızı bildirmek. Profesyonel teknik ekibimiz her türlü soru ve sorununuz ile ilgilenecektir.

 

Infoport (tour-guide) sistemi

Genellikle rehberler tarafından tercih edilen infoport (tourguide) sistemi, koşullar uygun olduğunda sözlü çeviri için de kullanılabilir. Genellikle kabin kurulumunun fiziksel olarak mümkün olmadığı, küçük çaplı, katılımcı sayısının az olduğu ve süreyi uzatması nedeniyle ardıl (konsekütif) çevirinin tercih edilmediği toplantılar için uygundur. İnteras olarak, portatif ve kullanımı son derece kolay bu sistemi, bu tür toplantılarınız için en kaliteli ve en son teknolojinin kullanıldığı ürünlerle sağlayabiliyoruz.